מקדמים חינוך לזכוית אדם
בדור העתיד של ישראל!

מקדמים חינוך לזכוית אדם בדור העתיד של ישראל!

אסור לזלזל בחשיבות האדירה של חינוך לזכויות אדם על עולמנו. ללא הסבר, הדרכה וחינוך אודות חשיבותן של זכויות בסיסיות כבר מגיל צעיר יהיה מאוד קשה להשיג שינוי מהותי. באמצעות חינוך לזכויות אדם יכולים אקטיביסטים להעצים את עצמם ואת הסביבה ולקדם ערכים כמו שוויון, כבוד ואחווה.

הצוות שלנו בישראל עובד בין היתר עם צעירים וצעירות פלסטינים, וכן עם מורים ותלמידים, יהודים ופלסטינים, במטרה להכשיר אותם בנושא זכויות אדם, העצמת נשים ואקטיביזם ולקדם מודעות פוליטית וערכי זכויות אדם.

עלינו לפעול על מנת לתת לדור העתיד את הכלים אשר יאפשרו להם להכיר את זכויות האדם שלהם, ולפעול כדי להגן על זכויות אלו, ובפרט, בכל הנוגע לקבוצות מיעוט וקהילות מוחלשות. אנו קוראים לכם להצטרף אלינו ולתת יד לחינוך טוב יותר לזכויות אדם.

אמנסטי אינטרנשיונל הוא הגוף האזרחי המוביל בעולם בקידום חינוך לזכויות אדם – אנחנו מציעים מגוון רחב של קורסים לזכויות אדם ביותר מ-20 שפות. הקורסים זמינים בחינם ורבים מהם מעניקים למשתתפים תעודת הכרה רשמית של אמנסטי עם סיום הקורס.
ביחד נשנה את העולם

שנאה, אפליה וגזענות מקיימות בכל מקום. אנחנו באמנסטי ישראל חוקרים, מתעדים, מדווחים ופועלים כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר עבור כולם, ולמנוע פגיעה בזכויות אדם.

הקול שלך יכול לשנות את העולם.

אמנסטי אינטרנשיונל ישראל