עצומה: מתנגדים להתרת הדם של פלסטינים וישראלים. כולנו בני אדם!

חיתמו על העצומה והצטרפו למאבק בשלילת האנושיות של ישראלים, יהודים, עזתים, פלסטינים ומוסלמים ברחבי העולם.

חתמו על העצומה וביחד נדרוש שחרור של כל החטופים:

Artwork on the cover: Tamar Getter detail from GO2, 

2010 Strap-painting installation TLV Museum of Art

על מה אנחנו נאבקים?

כתומכי ותומכות זכויות אדם, עלינו להיאבק במנגנונים של אפרטהייד ודיכוי, אך אין זה אומר לעשות דמוניזציה לאזרחים המזוהים עם הצד החזק, ובוודאי שאסור שמאבק כזה יוביל לתמיכה בטבח ובזוועות שבוצעו כלפי אזרחים ישראלים ואחרים ב-7 באוקטובר.

 

במקביל, התמיכה הגורפת בישראל באופי הלחימה שמייצר בעזה היקף מחריד של הרג, הרס וסבל לאוכלוסייה האזרחית, יחד עם הקריאות לביצוע טיהור אתני וטרנספר, המגיעות גם מאנשי ציבור ישראלים בכירים, מעוררים דאגה עצומה. פוליטיקאים.יות, אינטלקטואלים.יות, פעילים.ות, ויוצרים.ות מכל העולם כבר חתמו על המכתב הפתוח!

 

בין החותמות והחותמים: סלבוי ז'יזק, דוד גרוסמן, תאבת' אבו ראס, אווה אילוז, אוהד נהרין, עיסוואי פריג', מישל למונט, ארי פולמן, עלא דקה, יולי נובק, רנין בולוס, מיכאל ספרד, אחינועם ניני, שירה גפן ומנשה נוי.

 

 

חיתמו על העצומה והצטרפו לקריאה הברורה לשים סוף לשלילת האנושיות של ישראלים ויהודים, עזתים ופלסטינים, ומוסלמים ברחבי העולם – כולנו בני אדם!

חיתמו על העצומה:
חיתמו על העצומה, תירמו לנו, הצטרפו אלינו כחברים ותנו לנו את הכוח להיאבק בעוולות ובפגיעות החמורות ביותר בזכויות אדם בישראל ומסביב לעולם.
אמנסטי הוא ארגון המונה כ-10 מיליון חברים מסביב לעולם, אשר יחד פועלים בכדי להפוך את העולם למקום טוב וצודק יותר, מתוך האמונה בעיקרון אשר נוסח היטב בציטוט האיקוני של ד"ר מרטין לותר קינג כי אי-צדק במקום כלשהו הוא איום על הצדק בכל מקום.

רק ביחד נצליח לתקן את העולם, ונשמיע את קולם של אלו שאינם יכולים לעשות זאת עבור עצמם.
אמנסטי אינטרנשיונל ישראל